Młody

Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 282

Skąd: Osiedle Batorego

PostWysłany: Czw 16:47, 03 Lis 2011    Temat postu: Siatkówka - 05.11.2011 CZARNI SŁUPSK - Energetyk Poznań

Witam, jest to drugi mecz w Słupsku, w sezonie 2011/2012, jest to pierwszy mecz na który idziemy! Musimy dać z siebie wszystko! Idziemy tam kuźwa zapier... doping kurka petarde nie możemy siebie ośmieszać kuźwa musimy pokazać kim są CZARNI SŁUPSK czyli my!!! w tamtym sezonie byliśmy najlepsi w 2 lidze byliśmy równi z ektraklasa!!! kurka panowie/panie musimy dać z siebie 1945% możliwości musi być mega pier.... w sobote!
mecz o 18:00 na szarych szeregów czyli jak zawsze, zbiórka kibiców stałe miejsce stała pora!

Młody

Posty: 282

PostWysłany: Pią 16:23, 04 Lis 2011    Temat postu:

kurwa zmienili gozine mczu... mecz o 14:30, zbiórka kibiców o 13 w stałym miejscu!!!!!!!!!!!!!!!
Młody

Posty: 282

PostWysłany: Sob 16:39, 05 Lis 2011    Temat postu:

nas na meczu 27 osób, + 3 osoby z Jantara (dzieki panowie). nasza liczba jest bardzo chujowa bo po co ciągle gadać i gadać ludziom, o mobilizacji itp.. żeby było nas jak najwiecej...
do tego dochodzi to, że klub się daje jak może, słupia sobie mówi że gra o 17:30 i chuj nagle my musimy kurwa na 14:30 przyjść co się dowiadujemy ledwo w piątek w godzinach południowych? albo dziś przez gazete? no bez przesady.. nigdy nie chcieliśmy że klub dostał kare ale chuj, mają dziś za swoje, na pewno klub zostanie ukarany bo mecz został przerwany przez nas! odpalamy jedną race i dwa stroboskopy, wyrzucamy serpentynki na parkiet i drzemy jape, później na dodatek krzyczymy "słuchać zarząd to coś dla was" i nagle "jebać czternastą my chcemy na 18nasta", a później standardowe "nie dla energi" na samym początku pozdro dla Lechii i Jantara. ogólnie mecz trwał jakoś 20 min i sobie wyszliśmy więc wyniku nie znam Smile

edit:

z oficjalnej strony wynik z dzisiejszego meczu 0:3, a taki był dziś dzień, że energa i słupia grały dziś z poznaniem tak jak my oni sobie wygrali a my w pizde..

Ostatnio zmieniony przez Młody dnia Sob 21:52, 05 Lis 2011, w całości zmieniany 1 raz
Olek

Dołączył: 29 Sty 2011
Posty: 10

PostWysłany: Sob 21:53, 05 Lis 2011    Temat postu:

Zajebiscie wkoncu jakas Pirotechnika była, myśle ,że sie większości spodobało i zachęci do chodzenia na mecze. Co do zarzadu odjebali straszna lipe w tak poznym terminie o informowanie o przenoszeniu meczu. Smiech na sali moze dzieki temu co dziś pokazaliśmy trafi do nich i zaczna poważnie podchodzić do sprawy.
Młody

Posty: 282

PostWysłany: Sob 21:55, 05 Lis 2011    Temat postu:

ta, za dziśiejszy mecz pewnie kara:] ciekawe czy wreszcie ta obiecana "ochrona" z jantara bedzie na meczach:) a do tego czy nas wpuszcza za tydzieńSmile
boob

Dołączył: 22 Lut 2011
Posty: 16

Skąd: Słupsk

PostWysłany: Sob 22:12, 05 Lis 2011    Temat postu:

Brawo chlopaki w koncu cos siedzieje... mam nadzieje ze za tydzien nas wpuszcza na mecz Wink jeszcze raz wielkie brawo!!!!!

Pozdrawiam Wink
Młody

Posty: 282

PostWysłany: Sob 22:15, 05 Lis 2011    Temat postu:

tylko, że za tydzień nas ma być dużo a nie to co teraz kurwa..
el'polacco

Dołączył: 08 Lut 2011
Posty: 40

PostWysłany: Sob 22:59, 05 Lis 2011    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych] HAHAHA WIĘKSZEJ GŁUPOTY NIE WIDZIAŁEM!

PostWysłany: Nie 18:04, 06 Lis 2011    Temat postu:

Napiszę tylko tak, sami sobie dół wykopaliście na siatce. Jeszcze dojdzie do tego, że was wyłapią i będą mieli karę zapłacona. Na takich salach nie ma co odpalać pirotechniki bo nie ma tam odpowiedniej klimy. O i jeszcze jedno co mi się nie podoba za dużo bluzgów leci, w dzisiejszych czasach to nawet na piłce nożnej coraz mniej jest wyzwisk. A śpiewy na pewnego sponsora nie powinny lecieć bo nie ma co go reklamować zdzierając gardła,szkoda zdrowia.

Oby ledwo co trzymający się zarząd nie wypiął sie na was, bo nie będziecie mieli na co chodzić i kogo dopingować w Słupsku.
Pamiętajcie Czarni to My, więc powinniśmy wszyscy razem dbać o dobro naszego klubu i pokazywać się z dobrej strony a inne kibicowskie sprawy trzymać tylko dla siebie aby jak najmniej było trzody.
Młody

Posty: 282

PostWysłany: Nie 22:33, 06 Lis 2011    Temat postu:

el'polacco

Posty: 40

PostWysłany: Wto 8:40, 08 Lis 2011    Temat postu:

W pierwszym secie meczu II Ligi Siatkówki Kobiet pomiędzy zespołami Czarnych Słupsk i Energetykiem Poznań przy stanie 21:13 dla poznanianek miejscowi kibice w stylu stadionowych chuliganów rozpalili race w hali sportowej powodując całkowite zadymienie i przerwanie spotkania. Interweniowała policja i służby porządkowe. Sędzia ogłosił przerwę do momentu przewietrzenia sali. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń............
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Strona Główna -> Czarni Słupsk Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)