PostWysłany: Pon 18:39, 21 Mar 2011    Temat postu:

PostWysłany: Pon 19:20, 21 Mar 2011    Temat postu:

Młody

Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 282

PostWysłany: Wto 20:52, 22 Mar 2011    Temat postu:

na sektorze melduje się +/- 20 osób. doping mierny w naszym wykonaniu..., do końca meczu zostaje nas 8 i już w czwartym secie nic nie dopingujemy... wstyd bardzo wielki..hańba.. na ostatnim meczu było nas 60 a dziś tylko tylu... masakra. z czego połowa przyszła chyba posiedzieć i pogadać. jeśli przychodzisz po to na mecz to nie przychodz w ogole.. będą z tego wysiągniete konsekwencje.. na szczęście nasze dziewczyny wygrywają 3:2 ten pojedynek i w ogólnym pojedynku jest 2:1 dla nas, jeśli jutro wygrają to zajmują 7 miejsce. na jutrzejszym meczu nie będzie grupy dopingującej, aby nie robić wiecej siary.. te osoby które dziś miały być i obiecywały a nie poszły na mecz dostają wielkiego minusa u mnie...

szacunek dla tych którzy wytrwali do końca.
Jacek

Dołączył: 14 Sty 2011
Posty: 3

PostWysłany: Wto 21:29, 22 Mar 2011    Temat postu:

na ostatnim meczu nazekalismy na piknikow (cyt reszt hali) a w tym meczu to my zachowalismy sie jak pikniki doping mierny nie wspominajac o 4 secie i taibreku ze doping byl zerowy zostalo 8 osob a publika sie rozruszala i nawet pokrzykiwali czasem nie moze tak byc ze my jako trybuna dopingujaca rozchodzimy sie w polowie meczu to od nas zalezy jaka bedzie atmosfera na tym meczu wiec panowie trzeba wziasc sie do roboty

Ostatnio zmieniony przez Jacek dnia Wto 21:30, 22 Mar 2011, w całości zmieniany 1 raz
szefo

Posty: 22

PostWysłany: Wto 22:04, 22 Mar 2011    Temat postu:

Ludzie jaki k. wstyd...
jeden z decydujących o pozostanie w lidze meczy, a do końca wytrwało 8 os.
Jak mamy być najlepszą ekipą w lidze jak większość pie...li mecze i unika kontaktu Confused Niektóre osoby przyjdą 1-2 razy na mecz,a na kosza łażą na każdy mecz... proponowałbym podziękować takim osobom

p.s. dzięki dziewczyny za wygraną, zwłaszcza za 3 seta, pikniki w ostatnim secie=Smile
CzarniNOB

Posty: 89

PostWysłany: Wto 22:22, 22 Mar 2011    Temat postu:

Wygrana cieszy oby jutro było jeszcze lepiej. Laski maja szanse wygrać nawet 3:0. Moim zdaniem nawet te 8 osób powinno prowadzić doping. W koncu to ostatni mecz w tym sezonie i to można powiedzieć spotkanie o wszystko. Ciekawe co wpłynęła na taką naganną postawę mlodych? to jest pytanie zadane specjalnie dla nich. Pamiętajcie nie liczy sie ilość tylko jakość. Słabe ogniwo samo się rozleci zostaną najwierniejsi.
Młody

Posty: 282

PostWysłany: Śro 7:44, 23 Mar 2011    Temat postu:

Jak prowadzilismy doping w 20 nie dawaliśmy rady... hala coraz wiecej razy klaszcze i nas nie slychać.. gdy zostało na 16 sił coraz mnie do krzyczenia, gdy zostalo 13 lecielismy same prościzny typu "Wiwat" "Czarni to Pany" itp. gdy zostało nas 11 było jeszcze gorzej, a jak zostało nas 8 nikt już siły nie miał i było tylko typowe "1,2,3"

PostWysłany: Śro 7:57, 23 Mar 2011    Temat postu:

Panowie użalanie się zostawmy kobietom:) nie ma się co przejmować, środek tygodnia na pewno źle wpłynął na młyn, wierze że od nowego sezonu będzie lepiej
CzarniNOB

Posty: 89

PostWysłany: Śro 8:38, 23 Mar 2011    Temat postu:

Nawet te 1,2,3 jest bardzo potrzebne Smile nie ma co narzekać tylko trzeba działać. Siatkarki muszą czuć wasz wkład w zwyciestwo. Może dzisiaj pójdzie lepiej. Oczywiscie ze w mniejszej ilości trzeba spiewać proste i krótkie kawałki moze i dziadki podłapią. Tutaj fotki z wczorajszego meczu [link widoczny dla zalogowanych]

PostWysłany: Śro 21:42, 23 Mar 2011    Temat postu:

Powiem tak ja bylem mecz byl na najwyzszych obrotach... nasze siatkarki wygraly mecz 3:2 prowadzac 2:0 ... przegraly nasze siatkarki 3 seta 23:25 prowadzac 23:15... mecz byl fascunujacy zalujcie ze was nie bylo....

pozdrawiam
CzarniNOB

Posty: 89

PostWysłany: Czw 9:57, 24 Mar 2011    Temat postu:

Twisted Evil No to ten sezon juz jest zakonczozy, nasze panie utrzymały się w II lidze po ciężkim boju z Piastem Szczecin. CZarni wygrali w bezpośrednich starciach 3 do 1. A więc gratulacje. Oby kolejny sezon nie był taki ciężki jak ten obecny.